+38 098 522 55 90
Замовити зворотний дзвінок

Лізинг електромобілів в Україні

1

Співробітники Eco Leasing допоможуть Вам підібрати автомобіль, відповідаючий усім Вашим вимогам.

Наша широка дилерська мережа партнерів дозволяє обрати будь-який електромобіль, включаючи нові та б/в автомобілі.

2

Строк фінансування від 12 до 36 місяців (с правом дострокового погашения)

Початковий внесок від 25%

Строк прийняття рішення та оформлення договору до двух днів

3

Усі хлопоти, пов'язані з придбанням, реєстрацією, страхуванням автомобіля бере на себе лізингова компанія Eco Leasing

Автомобіль не може бути предметом податкового арешту і на нього не можуть бути накладені претензії третіх осіб

Детальніше

Лізинг електромобілів на вигідних умовах

Якщо Ви давно замислюєтесь про власний транспорт, який не потребує палива та являється екологічно-чистим засобом для пересування, то у Вас з’явилась чудова можливість купити електромобіль в лізинг в нашій компанії. Сьогодні ми здійснюємо мрію наших клієнтів, надаючи можливість недорого купити автомобіль без двигуна внутрішнього згорання, який не потребує заправки бензином чи іншим видом палива та є екологічно-чистим.

Навколишнє середовище дуже впливає на наше відчуття та якщо зупинити виробництво великого спектру шкідливих товарів неможливо, то допомогти світу на перехід на авто, яке працює за допомогою електрики.

Продаж елекромобіля в лізинг

Поняття «лізинг електромобілів» представляє фінансову оренду транспортного засобу, яке поступає в експлуатацію з правом поетапного викупу клієнтом. Такий спосіб покупки авто є дуже зручним рішенням, як для фізичних, так і для юридичних осіб. У власника з’являється можливість користуватися автомобілем в приватних або комерційних цілях, поступово виплачуючи вартість авто орендодавцю. Користуючись послугами Ви маєте цілий ряд переваг, які не надає жоден банк в нашій країні.

Переваги лізингу:

 • Економія коштів – Ви можете скористатися нашими послугами і в один момент дешево купити нове авто чи автомобіль з мінімальним зносом деталей;
 • Широкий вибір авто різних кольорів, моделей, року випуску, нові та б/у з різним пробігом (у кілометрах);
 • Швидка процедура покупки і оформлення транспортного засобу - зовсім скоро Ви зможете стати володарем жаданого автомобіля;
 • Великий асортимент додаткових послуг (страхування, реєстрація в державних органах, система допомоги в дорозі і ін.);
 • Індивідуальний і гнучкий підхід

Наша фірма пропонує вигідні умови покупки авто в кредит, які по кишені кожному бажаючому. Ми знаємо, що нове екологічно чисте авто по ціні недоступно для широких мас клієнтів із середнім рівнем доходу, але завдяки продажу в лізинг всі бажаючі можуть стати власником новенького авто. Привертаємо увагу на те, що клієнт може обрати та викупити будь-яке обране авто в лічені дні. Різниця полягає лише в сумі збору – чим більша вартість авто, тим вище сума першого внеску.

Важливі моменти оформлення електромобілів в лізинг

Купуючи електромобілі в лізинг онлайн через нашу компанію покупцям надаються певні вигоди:

 • Оперативне укладення договору (предмету угоди) (протягом одного робочого дня);
 • Перший внесок по кредитуванню (аванс) становить від 30%;
 • Рівномірний розподіл страхування на весь період лізингу (в місяцях);
 • На відміну від процедури кредитування або сплати держмита, при оформленні лізингу клієнт не зобов'язаний вносити додаткову заставу;
 • Відсутність територіальної прив'язки;
 • Вартість лізингових платежів включають в себе ПДВ;
 • У період лізингу є можливість оновити транспортний засіб

Ми надаємо клієнтам можливість підрахувати свої витрати за допомогою спеціальної програми – калькулятору, який допомагає визначити термін внесення платежів, ставку та інші фінансові параметри. Клієнти мають можливість в будь-який зручний для себе час зайти в наш електронний каталог і підібрати авто, яке задовільнить його по технічним характеристикам, кольору, пробігу та іншим параметрам.

Ще декілька років тому електромобіль вважався предметом розкоші для пересічного громадянина, але тепер двері автосалонів з електрокарами відкриті в Києві, Вінниці, Одесі, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Кривому Розі, Чернігові, Житомирі та інших великих містах України.

Якщо у клієнта виникли питання стосовно вибору, умов чи розрахунку схеми виплат, Ви завжди можете звернутися за допомогою до нашого менеджеру. Менеджери проекту знаходять підхід до кожного клієнта і завжди готові проконсультувати кожного клієнта по будь-якому питанню.

Електромобілі в лізинг та кредит у Києві, Одесі, Україні: Eco Lease! Лізинг електромобілів в Україні - Eco Lease 🚙 ⚡ У нас можна онлайн замовити електрокар в кредит за низькими цінами! Телефонуйте 📲 +380985225588; +380675563123; (0482) 347932
5 7 оценок Лучшая оценка 5