+38 098 522 55 90
Замовити зворотний дзвінок

FAQ

НА ЯКИЙ СТРОК МОЖЕ БУТИ ОФОРМЛЕНИЙ ДОГОВІР ФІНАНСОВОГО ЛІЗИНГУ?

Договір фінансового лізингу може бути оформлений на строк від 12 до 60-ти місяців. Для електромобілів, а також для інших легкових та комерційних автомобілів оптимальним є строк лізингу - 36 місяців.


ЯКИЙ ТИП СТРАХУВАННЯ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО МАШИНИ, ЩО ОФОРМЛЯЄТЬСЯ У ЛІЗИНГ?

При оформленні договору лізингу електромобіль, легковий та комерційний транспорт повинен бути застрахований на умовах повного КАСКО. Також обовязково страхується цивільна відповідальність (ОСЦПВ) . Індивідуально з Лізинготримувачем можуть бути узгоджені франшизи та інші умови страування.


ЯКІ ПЕРЕВАГИ ЛІЗИНГУ У ПОРІВНЯННІ З ПОКУПКОЮ АВТО В КРЕДИТ?

Головна перевага лізингу електромобілів перед кредитними програмами полягає в меншому обсязі платежів, тобто економії для того, хто планує придбати автомобіль. Крім того, при заключені договору клиєнт усі хлопоти, пов'язані з купівлею, реєстрацією, страхуванням автомобіля бере на себе лізингова компанія Eco Leasing.


ЧИ Є МОЖЛИВІСТЬ ОФОРМЛЕННЯ У ЛІЗИНГ ВЖИВАНИХ АВТОМОБІЛІВ?

Так, крім того лізингова кампанія Еco Leasing допоможе підібрати для Вас оптимальний по сво\м критеріям Електромобіль 2013-2014 року. Для укладання договору має виконуватись наступна умова: після закінчення виплат по лізингу, автомобіль не повинен бути старше 5 років.


ЧИ НАДАЄ ЛІЗИНГОДАВЕЦЬ МОЖЛИВІСТЬ ДОСТРОКОВОГО ВИКУПУ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ ДО ЗАКІНЧЕННЯ ДОГОВОРУ ЛІЗИНГУ?

Так, така можливість надається. Мінімальний, відповідно до законодавства строк договору фінансового лізингу-12 місяів. У випадку оперативного лізингу - обмежень по строкам немає.


СКІЛЬКИ ЧАСУ ПРОХОДИТЬ З МОМЕНТУ ПОДАЧІ ЗАЯВКИ НА ЛІЗИНГ АВТОМОБІЛЯ ДО МОМЕНТУ ОТРИМАННЯ КЛЮЧІВ ВІД НЬОГО?

Процес оформлення документів може заняти від 3-х до 10 днів. Строки процесузалежать від наявності електроомобіля, якості надани даних для оцінки платоспроможності Лізингоотримувача. За цей час проходять процеси розгляду угоди, купівля, реєстрація, страхування та видача транспортного засобу.


ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОЦЕС ВИКУПУ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ?

Після виплати всіх лізингових платежів по договору, лізингова компанія формує пакет документів для переоформлення прав власності на транспортний засіб.