+38 098 522 55 90
Замовити зворотний дзвінок

НОВИНИ

Особливості володіння електрокаром Особливості володіння електрокаром
15 грудня

Чому вигідно володіти електрокаром?

Електромобілі починають користуватися все більшою популярністю. Все більше автолюбителів віддають перевагу електричним моделям авто, тим паче, що ціна на них падає i вони стають доступнішими.

Переваги електромобілів

Безсумнівно, що на даний момент в світі більше користуються бензиновими і газовими авто. Але зараз на носі 2018 рік, і технології не стоять на місці. Уже зараз електротранспорт стрімко розвивається і займає перші місця в світі не тільки, як екологічно чистий та економний транспортний засіб, але і одночасно зручний, комфортний для пересування.

Зараз ми розглянемо деякі переваги електрокарів:

 1. Повна екологічність - двигун безпечний, надійний, немає ніяких вихлопів і чадного газу.
 2. Відмінний варіант для поїздок по місту - одного заряду акумулятора вистачає приблизно на 400 км. В середньому пробіг такого авто буде залежати саме від потужності двигуна, але в будь-якому випадку він становить не менше 200 км при повному заряді.
 3. Двигун набагато довговічніше, ніж звичайний бензиновий.
 4. Більш високий ККД, в порівнянні зі звичайним автотранспортом.
 5. Практично немає сторонніх шумів при пересуванні.
 6. Маневреність - майже всі моделі мають компактні розміри, на такій машині дуже зручно пересуватися по місту (по пробках).
 7. Є електромагнітне гальмо - екстрене гальмування, це підвищує надійність і безпеку.

Гібридні електромобілі - це дійсно універсальний, надійний, безпечний і екологічний вид транспорту. Навіть незважаючи на його високу ціну, він досить економний, адже зарядити акумулятор набагато дешевше, ніж купити повний бак бензину. Електрозаправки в Україні поступово починають розвиватися. Якщо раніше зарядити акумулятор було реальною проблемою, то зараз з цим практично не виникне труднощів.

​Де швидко зарядити електромобіль в Україні? ​Де швидко зарядити електромобіль в Україні?
15 грудня

Де зарядити електромобіль в Україні?

Електромобілі користуються у світі великою популярністю, так як мають велику кількість переваг в порівнянні з бензиновими авто. Світовий ринок електрокарів розвивається постійно, практично в кожній розвиненій країні налагоджена мережа заправок, в яких можна швидко і без проблем зарядити акумулятор.

Заправка акумуляторів

Побутує така думка, що зарядити електромобіль дуже важко, але це лише помилка. Перевагою електромобілів є те, що «заправити» їх можна від будь-якої електромережі: будь це спеціально зарядна станція або звичайна домашня розетка з напругою понад 200В.

Так як кількість електромобілів на території України збільшується з кожним днем, компанія Eco Cars надає можливість швидкої підзарядки вашої машини у будь-якому місті нашої широкої країни, наприклад якщо ви зі столиці скористуйтися мапою електрозаправок Київ. Цикл повної зарядки Nissan Leaf від мережі 32А складає 3,5 години. В даний момент Вам будуть надані послуги зарядних станцій таких провідних виробників, як:

• ABL - німецький концерн, який постачає широку лінійку зарядних пунктів по всьому світу;

• Keba - австрійська організація і провідний європейський постачальник електрозаправок в Україні;

• Schneider Electric - французька компанія, яка постачає електричні заправки по всій Європі і в нашу країну також.

Вартість зарядки буде залежати від наступних параметрів:

· Моделі електромобіля;

· Способу зарядки;

· Кількості спожитої енергії;

· Часу зарядки.

Дуже популярні безкоштовні заправні станції. Кожен бажаючий без проблем і абсолютно безкоштовно може зарядити там акумулятор.

Особливості електрокарів і їх зарядки

Існує кілька способів зарядки електрокарів:

• Mode 1 - самий базовий. Це зарядка зі змінним струмом від побутової мережі, коли в звичайну розетку включається кабель без додаткових захисних пристроїв. Він не гарантує безпеки в разі перегріву кабелю / розетки або короткого замикання, тому не використовується в сучасних електромобілях. Час зарядки стандартного електрокара з батареєю в 20-25 кВт * год становить 6-8 годин.

• Mode 2 - те ж саме, що і перший варіант, але із застосуванням фірмового кабелю з захистом. Він стежить за тим, щоб не було короткого замикання або перегріву кабелю, за допомогою простих світлових індикаторів інформує про процес заряду.

• Mode 3 - зарядка зі змінним струмом підвищеної потужності з використанням окремої розетки, яка по суті є спеціальною зарядною станцією. Вона має необхідний захист, стежить за процесом заряду, а підключення машини здійснюється через вбудований в неї кабель з відповідним конкретному електромобілю роз'ємом. Розетка типу Mode 3 може бути встановлена в будь-якому місці - в будинку, офісі або на вулиці. Залежно від типу використаного кабелю (однофазного або трифазного), зарядка може видавати від 7,2 до 43 кВт. Відповідно, час «заправки» стандартного сучасного електрокара становитиме від 4 годин до декількох хвилин.

Щоб скористатися такою електрозаправкою, потрібно надати карту доступу (видається адміністрацією підприємства, на території якого встановлено станція). Зараз всі публічні зарядні станції в Україні є безкоштовними.

• Mode 4 - найшвидший на даний момент спосіб зарядки електромобіля. На відміну від попередніх варіантів, тут використовується постійний струм. Популярний японський стандарт зарядної станції CHAdeMO видає до 62,5 кВт енергії, що дозволяє зарядити акумулятор стандартного електрокара за 20-30 хв.

​Електроавтомобіль в лізинг: оформлення без витрат ​Електроавтомобіль в лізинг: оформлення без витрат
22 листопада

Електроавтомобіль в лізинг: оформлення без витрат

Хочете мати екологічний і комфортабельний транспорт? Зверніть свою увагу на автомобіль з акумулятором. І навіть якщо ціна на електромобіль в Україні здається непосильною, не поспішайте відмовлятися від покупки. Для всіх бажаючих вигідно придбати сучасну техніку компанія «Eco Leasing» пропонує оформити транспорт в лізинг. Великий вибір і невисокі ціни зможуть задовольнити будь-якого клієнта.

Все що потрібно знати про лізинг: основні поняття і види

Зараз складно знайти людину, яка б не використовувала для покупки позикові кошти. Великі придбання, такі як житло або транспорт вимагають значних грошових вкладень. Для здійснення мрії на допомогу автомобілістам приходять фінансові компанії, які пропонують користуватися транспортом вже зараз.

Лізинг являє собою оренду електромобіля з подальшим придбанням у власність. Протягом дії договору виплачується фінансова компенсація у вигляді регулярних платежів. Лізингодавець набуває електротранспорт у постачальника і передає клієнту в довгострокове користування.

В Україні всі лізингові операції регламентовані законом. Лізинг буває:

Оперативний. Це довгострокова оренда, яка не зобов'язує викуповувати транспорт після закінчення терміну договору.

Фінансовий. Це надання авто в користування на певний період, з внесенням регулярних платежів і подальшим переходом у власність до лізингоодержувача.

Фінансовий і оперативний лізинг: в чому відмінності

Дані форми мають кардинальні відмінності, і перед оформленням транспорту в лізинг варто розібратися, на яких умовах буде оформлятися угода. Відмінності стосуються як терміну, так і умов.

При фінансовому лізингу компанія надає автомобіль на певний час, і прописуються договірні відносини. Протягом дії договору необхідно здійснювати платежі. Після закінчення терміну транспорт переходить у власність, але якщо дозволяють умови договору можна внести решту суми раніше і стати повноправним господарем електромобіля. За рахунок регулярних платежів орендодавець отримує вартість майна, а автовласник поступово викуповує свій електрокар. Такий вид лізингу аналогічний кредитуванню, але право власності на період дії договору залишається у лізингової компанії. Видається на термін, протягом якого амортизація на авто складе не менше 75% від первісної вартості.

При оперативному лізингу клієнт платить фінансову винагороду, користується транспортом певний час і після закінчення договору повертає в лізингову компанію. Але при бажанні можна викупити авто за залишковою вартістю. Такий вид зручний для підприємців, які займаються перевезеннями і постійно оновлюють автопарк. Після закінчення договору авто повертається або продовжується термін оренди. Оперативний лізинг оформлюється на термін не менше 1 року. Перевагою є звільнення користувача від проблем, пов'язаних з технічним оснащенням і ремонтом транспорту. Вся відповідальність лягає на лізингову компанію. При оперативному лізингу реалізована можливість заміна або відмови від авто в будь-який час.

Варто зазначити, що для фінансового лізингу прийнятий окремий закон, а для оперативного застосовуються загальні положення ЦК України про найм. Для того щоб визначитися як вигідно придбати електроавтомобіль слід розуміти з якою метою і на який термін потрібно машина. Велике значення має і сума платежів. Всі ці особливості необхідно враховувати при оформленні лізингу. Але завжди існує можливість задати фахівцям хвилюючі питання на етапі засудження умов угоди.

Переваги покупки електроавтомобіля в лізинговій компанії

Оформляючи договір, лізингоодержувач має можливість відразу експлуатувати електроавтомобіль. Невисокий початковий внесок забезпечує всіх бажаючих за потрібне їм транспортом. Сума, що залишилася виплачується поступово, гнучка система оплати дає можливість без шкоди для бюджету здійснювати платежі і насолоджуватися комфортною і екологічною машиною. Оформляючи на невеликий термін, збільшується можливість швидкої зміни авто на більш нові моделі.

Основні переваги придбання електрокари в лізинг:

можливо користуватися транспортом не маючи повної суми,

великий термін фінансування,

посильний початковий внесок,

гнучка система регулярних платежів,

швидке прийняття рішення по заявці,

можна вибрати новий або старий автомобіль,

звільнення від податків і отримання допомоги при оформленні.

Крім цього, майно, придбане в лізинг, не може бути заарештовано і на нього не претендують треті особи.

Процедура придбання в лізинг електромобіля

Для початку лізингоодержувач повинен звернутися в компанію «Eco Leasing», де дадуть відповіді на всі виниклі питання і допоможуть визначитися з вибором. Самостійно можна переглянути лізинговий калькулятор авто, де з урахуванням внесених даних наочно Підсумки діяльності банківської оплати. Таким чином, змінюючи параметри можна підібрати для себе посильний платіж.

У лізингової компанії буде потрібно оформити спеціальну заявку. Після розгляду необхідно заповнити договір між клієнтом і лізингодавцем на викуп транспорту. Оплачується початковий внесок, оформляється страхування електромобіля і проводиться реєстрація, тільки після цього авто передається в користування споживачеві. Клієнт вносить регулярно платежі і після закінчення терміну транспорт переходить в повне володіння.

Схема проста і не викликає складнощів у фахівців з компанії «Eco Leasing» .Опитні співробітники візьмуть на себе всі клопоти, пов'язані з реєстрацією і страхуванням.

Лізинг тільки на перший погляд може здатися складним і витратним, насправді процедура займає мало часу і не зажадає великих вкладень. Дана угода набирає популярність і вважається вигідною для всіх учасників.

​Електрокар в лізинг – всі мрії можуть здійснитись! ​Електрокар в лізинг – всі мрії можуть здійснитись!
14 листопада

Електрокар в лізинг – всі мрії можуть здійснитись!

Електрокари вже популярні в усьому світі завдяки своїм незаперечним перевагам. Це маневрені, потужні і безпечні автомобілі, які допомагають дбати про навколишнє середовище, адже вони не виділяють ніяких вихлопних газів.

Ціни на електрокари

Одним з недоліків таких авто є їх вартість. Якщо потрібен потужний, маневрений і практичний автомобіль, то він може коштувати вам приблизно в 25 000 доларів. Сума достатньо велика і дозволити цю розкіш собі може далеко не кожна людина, навіть маючи постійну роботу. Звичайно, вартість електрокара окупається і досить швидко, варто лише порахувати ціни на паливо і електроенергію. Тим паче, що зараз випускають такі моделі, з якими не виникне проблем при зарядці - їх можна заряджати навіть самостійно. Порахуйте ще і обслуговування - бензинові авто часто виходять із ладу, їм потрібно регулярне ТО. З електрокарами набагато простіше в цьому плані, а значить і дешевше.

Якщо ви давно мрієте про покупку електрокара, але вас лякає його ціна, обов'язково варто розглянути варіант покупки в лізинг, тим більше що в законодавство України додані нові закони і внесені правки, які дозволяють значно спростити лізинг для споживачів. Тому мрія про електромобіль цілком може стати реальністю, головне дуже цього прагнути.

Переваги покупки авто в лізинг

Купити електромобіль в лізинг тепер стало реальністю для кожного. Для того щоб купити авто в лізинг, вам необхідно звернутися в компанію Еко Лізинг і скласти договір. Переваги:

Швидке укладення договору;

Прийнятні і вигідні умови співпраці для кожного клієнта;

Мінімальні ризики;

Швидке оформлення і реєстрація авто в відповідних органах.

Ви можете самі визначити терміни виплат і узгодити їх з продавцем. Також при покупці електрокара в лізинг буде необхідно внести перший платіж. Сума буде залежати насамперед від вартості автомобіля і термінів лізингу.

Ви також самі зможете розраховувати всі свої платежі. Можна заздалегідь порахувати всі відсотки по виплатах, які належить зробити. Для цього скористайтеся онлайн-калькулятором, який дозволить швидко провести всі необхідні точні розрахунки.

Компанія Еко Лізинг надає своїм клієнтам якісні та вигідні послуги, ви можете бути на всі 100% бути впевнені в надійності і безпечності. Повна гарантія і відповідність, ніяких ризиків і небезпек. Вам обов'язково допоможуть втілити вашу мрію в реальність.

Що потрібно зробити після покупки?

Після покупки електрокара в лізинг фізична або юридична особа (підприємство) повинно обов'язково зареєструвати транспортний засіб у відповідних органах. Процедуру необхідно виконати вчасно, щоб уникнути всіх неприємних наслідків.

Для оформлення авто в МРЕВ необхідно виконати наступні пункти:

1. Реєстрація.

2. Огляд на обмеження, підготовка документації.

3. Оплата послуг.

Для оформлення знадобляться наступні документи:

Папір про придбання електроавто;

сертифікат відповідності;

Транзитні номери, якщо є;

Вантажна митна декларація (при перегоні з іншої держави);

Паспортні дані і код платника податків.

Не варто відкладати свою мрію , адже купити електрокар можна вже сьогодні, головне правильно вибрати модель еко-автомобіля і скористатися послугами перевіреної компанії з лізингу!

Міжнародна виставка «ECODRIVE 2017» Міжнародна виставка «ECODRIVE 2017»
17 березня

З 10 по 12 березня співробітники лізингової компанії «ЕКО ЛІЗИНГ» разом з партнерами взяли участь в міжнародній виставці «ECODRIVE 2017», яка проходила у Міжнародному виставковому центрі в м. Києві та на якій були представлені продавці електромобілів в Україні, а також супутнього обладнання – зарядних станцій та ін.

Варто відзначити, що зацікавленість до подібних виставок та електромобілів в Україні постійно зростає, а наявність спеціальних фінансових програм тільки сприяє його розвитку та дозволяє багатьом клієнтам керувати електромобілем вже сьогодні!

А ми завжди відкриті та раді співробітництву!

АКЦИЯ! НОВЫЙ VW JETTA 1.6 HDI A TRENDLINE АКЦИЯ! НОВЫЙ VW JETTA 1.6 HDI A TRENDLINE
22 липня

Компания Eco Leasing проводит Акцию - Новый VW Jetta 1.6 HDI A Trendline всего за 555 USD/Месяц.

Условия акции

 • Акционная ставка - 8,99%
 • Первый взнос – 30%
 • Ежемесячный платеж – 555 USD в месяц
 • Регистрация, КАСКО, ОСАГО, уплата в Пенсионный Фонд – включены платежи

Подробнее по поводу акции обращайтесь по телефонам указанным на сайте в разделах контакты!

ЛИЗИНГ С 0% СТАВКОЙ ОТ ECO LEASING ЛИЗИНГ С 0% СТАВКОЙ ОТ ECO LEASING
14 березня

Лизинговая компания Eco Leasing совместно с крупнейшим дилером электромобилей в Киеве, Львове и Одессе Eco Cars запустили программу лизинга электромобилей с 0% ставкой.