+38 098 522 55 90
Замовити зворотний дзвінок

​Електрокар в лізинг – всі мрії можуть здійснитись!

​Електрокар в лізинг – всі мрії можуть здійснитись! ​Електрокар в лізинг – всі мрії можуть здійснитись!
14 листопада

Електрокар в лізинг – всі мрії можуть здійснитись!

Електрокари вже популярні в усьому світі завдяки своїм незаперечним перевагам. Це маневрені, потужні і безпечні автомобілі, які допомагають дбати про навколишнє середовище, адже вони не виділяють ніяких вихлопних газів.

Ціни на електрокари

Одним з недоліків таких авто є їх вартість. Якщо потрібен потужний, маневрений і практичний автомобіль, то він може коштувати вам приблизно в 25 000 доларів. Сума достатньо велика і дозволити цю розкіш собі може далеко не кожна людина, навіть маючи постійну роботу. Звичайно, вартість електрокара окупається і досить швидко, варто лише порахувати ціни на паливо і електроенергію. Тим паче, що зараз випускають такі моделі, з якими не виникне проблем при зарядці - їх можна заряджати навіть самостійно. Порахуйте ще і обслуговування - бензинові авто часто виходять із ладу, їм потрібно регулярне ТО. З електрокарами набагато простіше в цьому плані, а значить і дешевше.

Якщо ви давно мрієте про покупку електрокара, але вас лякає його ціна, обов'язково варто розглянути варіант покупки в лізинг, тим більше що в законодавство України додані нові закони і внесені правки, які дозволяють значно спростити лізинг для споживачів. Тому мрія про електромобіль цілком може стати реальністю, головне дуже цього прагнути.

Переваги покупки авто в лізинг

Купити електромобіль в лізинг тепер стало реальністю для кожного. Для того щоб купити авто в лізинг, вам необхідно звернутися в компанію Еко Лізинг і скласти договір. Переваги:

Швидке укладення договору;

Прийнятні і вигідні умови співпраці для кожного клієнта;

Мінімальні ризики;

Швидке оформлення і реєстрація авто в відповідних органах.

Ви можете самі визначити терміни виплат і узгодити їх з продавцем. Також при покупці електрокара в лізинг буде необхідно внести перший платіж. Сума буде залежати насамперед від вартості автомобіля і термінів лізингу.

Ви також самі зможете розраховувати всі свої платежі. Можна заздалегідь порахувати всі відсотки по виплатах, які належить зробити. Для цього скористайтеся онлайн-калькулятором, який дозволить швидко провести всі необхідні точні розрахунки.

Компанія Еко Лізинг надає своїм клієнтам якісні та вигідні послуги, ви можете бути на всі 100% бути впевнені в надійності і безпечності. Повна гарантія і відповідність, ніяких ризиків і небезпек. Вам обов'язково допоможуть втілити вашу мрію в реальність.

Що потрібно зробити після покупки?

Після покупки електрокара в лізинг фізична або юридична особа (підприємство) повинно обов'язково зареєструвати транспортний засіб у відповідних органах. Процедуру необхідно виконати вчасно, щоб уникнути всіх неприємних наслідків.

Для оформлення авто в МРЕВ необхідно виконати наступні пункти:

1. Реєстрація.

2. Огляд на обмеження, підготовка документації.

3. Оплата послуг.

Для оформлення знадобляться наступні документи:

Папір про придбання електроавто;

сертифікат відповідності;

Транзитні номери, якщо є;

Вантажна митна декларація (при перегоні з іншої держави);

Паспортні дані і код платника податків.

Не варто відкладати свою мрію , адже купити електрокар можна вже сьогодні, головне правильно вибрати модель еко-автомобіля і скористатися послугами перевіреної компанії з лізингу!