+38 098 522 55 90
Замовити зворотний дзвінок

Чим лізинг відрізняється від кредиту

Чим лізинг відрізняється від кредиту Чим лізинг відрізняється від кредиту
28 квітня

Що робити, якщо Вам потрібен автомобіль, а коштів на покупку не вистачає? Сьогодні існує два основні методи вирішення цієї проблеми: отримання кредиту і покупка в лізинг.

У країнах з розвиненою ринковою економікою через лізинг здійснюється 30% інвестицій, а в Україні цей показник становить лише 4%, адже діяльність лізингових компаній для багатьох залишається невідомим сегментом фінансового ринку. Для того, щоб зробити правильний вибір між кредитом і лізингом для компанії, підприємця або фізичної особи необхідно оцінити фінансові параметри обох пропозицій.

На відміну від кредиту, який є простим грошовою позикою, лізинг - це повний комплекс послуг з придбання, страхування, супроводу та сервісного обслуговування. Таким чином, лізинг відрізняється від кредиту тим, що при кредиті в користування передаються грошові кошти, а при лізингу - конкретне майно.

Основні переваги лізингу

Лізинг дає можливість придбати в розстрочку автомобілі та необхідну техніку. Компанія «Eco Leasing» надає фінансування як фізичним, так і юридичним особам. Купівля в лізинг має ряд переваг в порівнянні з отриманням кредиту:

  • вимоги до лізингоодержувача при лізингу менш жорсткі, ніж вимоги до позичальника при отриманні кредиту;
  • менший термін розгляду заявки на отримання лізингу;
  • гнучкі умови розрахунку графіка платежів і можливість коригувати графік протягом дії договору;
  • терміни фінансування по лізингу більше, ніж терміни по кредиту;
  • на майно, куплене в лізинг, не може бути накладено арешт;
  • в лізингові платежі включені витрати на виплату реєстраційних платежів і внесків до Пенсійного фонду, страхування повного КАСКО і ОСАГО на весь термін лізингу;
  • в лізинг можна взяти б/у техніку;
  • при лізингу можливе отримання знижки у постачальника;
  • наявність власної служби технічної підтримки Eco Assistance 24/7;
  • висококваліфіковані фахівці з легкістю вирішують різні організаційні питання по лізинговій операції.

Якщо говорити про те, що буде вигідніше підприємству - кредит або лізинг, то відповідь очевидна - безумовно, лізинг. Компанія може придбати будь-яке необхідне устаткування транспортні засоби, задіявши мінімальний капітал, при цьому, виплати будуть проводитися в зручному для підприємства режимі.

Вигода лізингу для фізичних осіб також зрозуміла: відрахування до Пенсійного Фонду, страховка, обслуговування вже включені в лізингові платежі. А також, неможливість конфіскувати та накласти арешт на майно, лояльні вимоги до клієнтів і право вибору зручного графіка платежів.

Лізинг - відмінна альтернатива банківським кредитом

Фінансування від «Eco Leasing» - це комплексна послуга, що дозволяє економити час і ресурси. Головною відмінністю кредиту від лізингу є те, що банк видає позичальникові гроші на придбання майна, а лізингова компанія - безпосередньо майно. В умовах економічної нестабільності лізинг - найбільш грамотне фінансове рішення, яке по спектру послуг і переваг набагато випередило банківський кредит.