+38 098 522 55 90
Замовити зворотний дзвінок

Чому не варто боятися лізингу?

Чому не варто боятися лізингу? Чому не варто боятися лізингу?
25 листопада

Незважаючи на те, що за вікном уже 2020 рік, багато людей все ще скептично і навіть з побоюванням ставляться до лізингу. Ми вирішили розставити всі крапки над «і» та пояснити нашим клієнтам, що ж таке лізинг, і чому не варто його боятися.

Простими словами автолізинг - оренда транспорту з правом викупу. Це комплексна послуга, яка включає в себе не просто фінансування покупки автомобіля, а й передбачає сервіс - зокрема, проведення реєстрації, перерахування виплат до Пенсійного фонду, повне страхування КАСКО і ОСАГО нашою лізинговою компанією. Крім цього, ми пропонуємо клієнту обрати оптимальний для себе спосіб придбання, а також індивідуальний графік платежів відповідно до побажань і можливостей для мінімального навантаження на бюджет.

Особливості лізингу авто

• Купуючи авто в лізинг, наш клієнт економить на початкових витратах. Вони складають усього 20%-30% від повної вартості автомобіля.

• Витрати на реєстрацію, виплати в Пенсійний фонд і страхування включені в щомісячні платежі, тому наш клієнт може забути про додаткові витрати.

• Короткий термін розгляду заявки - 2-5 днів.

• Ми пропонуємо дострокове погашення по закінченню року без комісій і штрафних санкцій

• Всю бюрократичну тяганину ми беремо на себе - для клієнта процес підписання договору виглядає простіше, ніж у випадку з кредитом.

• Ми пропонуємо адміністрування страхових випадків, а також Службу технічної підтримки Eco Assistance 24/7

Оформити автомобіль в лізинг дуже просто:

1. Отримайте консультацію фахівців Eco Leasing

2. Оберіть умови фінансування, які підходять Вам

3. Підпишіть договір лізингу

4. Отримайте ключі від Вашого нового авто!

Ми завжди раді проконсультувати Вас і відповісти на всі питання за номерами телефону +38 098 522 55 88 / + 38 098 522 55 90