+38 098 522 55 90
Замовити зворотний дзвінок

Автострахование и лизинг

Автострахование и лизинг Автострахование и лизинг
05 червня

Автострахування - надійний захист Вашого автомобіля або іншого транспортного засобу від пошкодження або викрадення, а також страхування відповідальності водія. Страховка авто потрібна навіть досвідченим водіям, які залишили під колесами не одну сотню тисяч кілометрів.

КАСКО - це страхування автотранспорту від будь-якого виду шкоди, в тому числі і викрадення. У разі ДТП, навіть якщо винуватцем є Ви, КАСКО покриває витрати на ремонт власного автомобіля.

ОСАГО - це обов'язкове автострахування. У разі якщо Ви є винуватцем ДТП, ОСАГО відшкодує витрати на відшкодування збитку третім особам. Ремонт свого автомобіля винуватець сплачує самостійно.

Лізингова компанія «Eco Leasing», виступаючи партнером провідних страхових компаній, надає послуги з автострахування і бере на себе всі паперові формальності.

Своїм клієнтам ми надаємо страхування повного КАСКО та ОСАГО на весь термін лізингу, яке вже включене в лізингові платежі, а також повне адміністрування страхових випадків.

Крім цього, компанія «Eco Leasing» надає послуги зі страхування не тільки своїм клієнтам. Виступаючи партнером провідних страхових компаній, ми можемо підібрати найбільш зручний пакет зі страхування будь-якому звернувся клієнту.

Переваги роботи з «Eco Leasing»:

  • Співпраця з провідними страховими компаніями
  • Без візитів до страхових агентів
  • Оформлення не більше 5 хвилин
  • Актуальні ціни страхових компаній без переплат
  • Безпечна оплата

Наші партнери:

5eda620e0cbc0.jpg 5eda62150cc08.jpg 5eda621d17ef2.jpg 5eda625b8eee4.png